tel.: 501 260 515
Strona główna » O FIRMIE
 

O FIRMIE

Firma nasza działa na rynku rowerowym od 2010 roku. Bardzo dobra współpraca z dostawcami z kraju i z za zagranicy oraz doświadczenie sprawiają że możemy zaproponować Państwu, naszym zdaniem atrakcyjną cenową i asortymentową ofertę produktów firmy SR SUNTOUR

Postanowiliśmy połączyć naszą rowerową pasję z nieograniczonymi możliwościami internetu. ACTIVIA to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na profesjonalnie prowadzony Internetowy Sklep Rowerowy w dziale amortyzacji, mechanizmów korbowych marki Suntour, pełny asortyment części zamiennych do tych amortyzatorów oraz narzędzi własnej produkcji. Naszym celem jest zapewnienie rowerzystom z całej Polski łatwego, szybkiego i bezpiecznego dostępu do szerokiej gamy 

Dzięki naszej firmie ACTIVIA dysponujemy sprawnie działającym systemem aktualizacji i informacji o dostępności produktów oraz czas jego realizowania. Staramy się aby produkty przez was kupowane były u nas na miejscu. Z powodu dobrze rozwijającej się turystyki rowerowej zdarza się często że czas realizacji się wydłuża. Informacja o produktach dostępnych od importerów jest na bieżąco aktualizowana. Dzięki temu minimalizujemy niebezpieczeństwo przyjmowania nierealizowanych zamówień.

Zależy nam na systematycznym zwiększeniu asortymentu oraz aktualizowaniu oferty produktów; produktów dostępnych i gotowych do natychmiastowej wysyłki. Sklep jest wirtualny, jednak wy, nasi klienci, oraz wasze oczekiwania są jak najbardziej realne.

Dbamy o przejrzystość zawieranych transakcji. W naszym Regulaminie Sklepu znajdziesz wyczerpujące i precyzyjne informacje na temat warunków sprzedaży, płatności i wysyłki zamówionych produktów. Ceny w ACTIVIA są cenami naszymi promocyjnymi, sporo tańszymi niż katalogowymi autoryzowanych importerów.

W regulaminie działania ACTIVIA dokładnie informujemy jak składać reklamacje oraz dokonywać ewentualnych zwrotów zamówionego towaru.

W każdej chwili jesteśmy do twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy rady oraz pomocy. Jesteśmy otwarci na twoje rady oraz sugestie dotyczące pracy ACTIVIA. Sklep jest dla ciebie, a my jesteśmy otwarci na zmiany i sugestie.

Kontakt

Obsługa sklepu online:
501 260 515
e-mail:
hurt.activia@gmail.com
Czynne w godzinach:
od pn. do nd.: 8:00-22:00
AMORTYZATORY ■ DAMPERY ■ CZĘŚCI ZAMIENNE ■ KOMPONENTY ■ NARZĘDZIA ■ OLEJE I SMARY ■ AKCESORIA